Jaki materiał na podłogę w garażu wybrać?

Istnieje wiele czynników do rozważenia przed podjęciem decyzji, jaki materiał do korzystania z podłogi garażu. Podczas gdy epoksydowy może być najlepszym wyborem dla podłogi garażu, rozważ utrzymanie i koszt materiału. Zdecyduj, ile chcesz wydać i znaleźć najłatwiejszy materiał do zainstalowania. Unikaj podłóg, które wymagają dużo konserwacji. Możesz poszukać lokalnego sklepu z podłogami w pobliżu, aby uzyskać poradę. Ważne jest, aby wybrać materiał, który uzupełnia wystrój garażu.

Oto artykuł, który jest rezultatem naszej kreatywnej współpracy z etapybudowy.pl

Epoxy jest najbardziej trwałą opcją

Istnieje kilka zalet epoksydowych, ale jego najbardziej godną uwagi jakością jest jego trwałość. Po pierwsze, nie blaknie, nie ściera się i nie pęka łatwo, co czyni go najlepszą opcją dla podłóg garażowych. Dwuczęściowa formuła epoksydowa jest również łatwy do zastosowania i jest w różnych kolorach i wykończeniach. Ten typ jest również najmniej kosztowne, ale nie jest tak trwałe, jak epoksydowe. Jednakże, jeśli planujesz używać podłogi garażu często, należy rozważyć uzyskanie metalicznej epoksydowej dla garażu.

Najważniejszą zaletą posadzki epoksydowej jest jej odporność na poślizg, co czyni ją idealnym wyborem dla obszarów z deszczem i śniegiem. Jednak może być również śliski, gdy jest mokry. Ponadto może żółknąć pod wpływem światła słonecznego. Pomimo korzyści z epoksydowych powłok podłogowych garażu , ten rodzaj podłogi w końcu trzeba będzie ponownie zastosować , a to zajmie trochę czasu , aby utwardzić . Może trwać do pięciu dni, aby utwardzić, co oznacza, że garaż będzie zamknięty przez kilka dni po instalacji.

Polyaspartic powłoki podłogowe mogą być również dobrą opcją dla podłóg garażu. Są one łatwiejsze do zastosowania niż epoksydowe, ale mogą wymagać specjalistycznego sprzętu. Z tego powodu ważne jest, aby mieć profesjonalny zastosować powłokę. Ponadto, powłoki poliasparaginowe są zwykle bardziej odporne na światło i uszkodzenia UV niż inne rodzaje powłok podłogowych. Jednak poliasparaginowe powłoki podłogowe są trudne do znalezienia w internecie.

Barwa betonowa

Większość powłok podłogowych garażu wymaga wielu kroków, betonowa plama jest prosta w zastosowaniu i szybko schnie. Najpierw oczyść podłogę, aby usunąć brud i kurz. Następnie użyj wałka piankowego, aby zastosować plamę równomiernie na podłodze. Plama zacznie schnąć po około godzinie lub tak, ale zajmie do 72 godzin, aby całkowicie wyschnąć, w zależności od ilości wilgoci i temperatury w obszarze

Czy zdecydujesz się użyć kwasu lub plamy na bazie wody, proces jest taki sam. Betonowa powierzchnia musi być czysta, wolna od gruzu i sucha przed barwieniem. Dodatkowo, wszelkie naprawy powinny być wykonywane przy użyciu cementowych produktów do naprawy betonu. Produkty na bazie żywicy będzie odpychać plamę. Jednak niektóre plamy są na bazie kwasu i może zapewnić wspaniałe półprzezroczyste wykończenie. Plamy kwasu może również zawierać żyłkowanie, variegation, lub mottling.

Możesz kupić beton plama w różnych kolorach. Wybierz kolor, który pasuje do wnętrza garażu. Może to być od białego do beżowego. Wybierz betonową plamę, która jest przezroczysta lub półprzezroczysta. Stały plama będzie produkować farby-jak wykończenie, podczas gdy półprzezroczysty plama pozwoli kolor betonu, aby pokazać przez. Wybierz plamę opartą na wyglądzie podłogi i rodzaju betonu, który chcesz udekorować.

Podłoga z desek winylowych

Przy instalacji podłogi z desek winylowych do garażu, jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać. Po pierwsze, ważne jest, aby wiedzieć, z jakim typem podłoża pracujesz. Powinieneś wybrać taki o wilgotności sześciu procent lub niższej, ponieważ rozszerzy się bardziej niż chciałbyś i skrzepnie w wysokich poziomach wilgotności. Inną rzeczą do zapamiętania jest to, że podłogi z desek winylowych nie będzie działać dobrze na mokrych lub zimnych podłóg, więc upewnij się, że sprawdzić klimat garażu przed zakupem.

Inne rozważania przy wyborze odpowiedniego podłogi do garażu jest jak dużo ruchu obszar dostanie. Na szczęście, podłogi z desek winylowych może wytrzymać ciężki ruch pieszych i jest łatwy do czyszczenia. Instalacja podłogi z desek winylowych w garażu może przekształcić nudne i powłóczyste podłogi w ciepłą, przyjazną przestrzeń. Jeśli jednak garaż jest narażony na działanie czynników zewnętrznych, należy rozważyć wybór twardszego materiału podłogowego.

Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest poziom podłoża. Podczas gdy instalacja podłogi laminowanej nie stanowi problemu, deski winylowe wymagają wypoziomowania w pewnym stopniu. Producenci zazwyczaj określają tolerancję trzech szesnastych cala na dziesięć stóp. Jeśli Twoje podłoże nie jest równe, będziesz musiał wypełnić wgłębienia masą wyrównującą i zbić nierówności dłutem. W przeciwnym razie deski winylowe mogą się złamać i odpryskiwać.

Drewno

Jeśli decydujesz się na nową podłogę do swojego garażu, jedną z najlepszych opcji jest drewno. Drewniane podłogi są trwałe, łatwe do czyszczenia i mogą być odnawiane. Ponadto, są one bardziej miękkie na stopy niż beton, i oferują lepsze wsparcie. Dodatkowo, mogą dodać ciepły wygląd do każdej przestrzeni. Ale zanim zdecydujesz się na odpowiedni materiał dla podłogi garażu, czytaj dalej, aby dowiedzieć się o korzyściach z drewna i jak go wybrać.

Pierwszą rzeczą do rozważenia przy wyborze materiału dla podłogi garażu jest ogólny wygląd chcesz. Lite drewno twarde jest tradycyjnym wyborem, ale jest droższe. Jeśli szukasz być świadomy ekologicznie, można zdecydować się na biopochodne lub laminat poliuretanowy. Materiał ten jest łatwy do czyszczenia, występuje w kilku różnych kolorach i jest bardzo trwały. Jednak nie jest zalecany do pomieszczeń o dużej wilgotności, gdzie podlega pleśni i wzrostu pleśni.

Inna opcja dla drewnianych podłóg garażowych jest drewno inżynierskie. Ten typ jest dobrym wyborem dla obszarów o dużym natężeniu ruchu. Podobnie, wood-look laminat jest ekonomiczną opcją. Ten materiał jest wykonany z drukowanego plastiku, który przypomina deski drewniane i przylega do płyty pilśniowej o wysokiej gęstości. Ta opcja może sprawić, że podłoga garażu wygląda jak prawdziwe drewno, ale nie jest tak trwała jak lite drewno. Drewniana podłoga garażu jest doskonałym wyborem, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i środowisko w tym samym czasie.

Płytki zazębiające się

Projekty płytek podłogowych w garażu często wymagają mocnej powierzchni, aby pomieścić ciężki ruch pieszych i ciężar przewracania dużych pojazdów. Na szczęście zazębiające się płytki podłogowe do garażu spełniają te wymagania, bez konieczności przygotowania powierzchni. System blokowania płytek posiada system loop-to-peg dla bezproblemowej i trwałej podłogi. Dla dodatkowej trakcji, te płytki są wyposażone w płytkę diamentową lub monetę wykończenia top.

Płytki podłogowe garażu są również niezwykle trwałe i mogą wytrzymać wiele scenariuszy. Są one wykonane, aby być odporne na wgniecenia przez ciężkie przedmioty, takie jak podnośniki motocyklowe, nogi stołu, koła i posty. Oznacza to, że można je stosować w dowolnym miejscu od myjni samochodowej do piwnicy. Można na nich zbudować nawet stoisko wystawowe! A jeśli to nie wystarczy, możesz nawet zainstalować system płytek podłogowych do garażu w dzień lub dwa!

Instalacja płytek interlockingowych do podłóg garażowych jest łatwa. Możesz śledzić film instalacyjny krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak zainstalować te płytki. Zacznij od zmontowania pierwszego rzędu płytek, a następnie przejdź w górę jednej ściany. Gdy pierwszy rząd jest kompletny, drugi rząd jest montowany. Po zakończeniu tego procesu będziesz miał wzór dla całej podłogi. Możesz również zapisać wszelkie płytki, które wymagają przycinania, aż do ukończenia ostatniego rzędu.

Płytki dywanowe

Przed zainstalowaniem płytek dywanowych na podłodze garażu, ważne jest, aby najpierw wyczyścić podłogę. Wyczyść podłogę dokładnie i sprawdź, czy nie ma żadnych większych pęknięć lub dołów. Ponadto, upewnij się, że wypełniasz wszelkie głębokie V rowkowe połączenia skurczowe, które mogą powodować wgłębienia w płytce dywanowej. Jeśli płytki mają wgłębienia, będą odciągać od siebie krawędzie. Po zakończeniu przygotowania podłogi, nadszedł czas na instalację płytek dywanowych.

Przed zakupem płytek dywanowych na podłogę garażu, należy rozważyć cel pomieszczenia. Jeśli planujesz używać pokoju jako pokoju gier, możesz chcieć wybrać płytki z pętlą. Pętla kupa płytki dywanowe są łatwiejsze do czyszczenia, podczas gdy szorstkie płytki powierzchniowe mają tendencję do przyklejania się do brudu i gruzu. Rodzaj płytek dywanowych, które wybierzesz, będzie zależał od materiału, na którym planujesz pracować, ale Diamond Life robi TuffCarpet, który jest przeznaczony do użytku w garażach. Te samoprzylepne płytki są 18 „x18” i kosztują około 3 dolarów za stopę kwadratową. Możesz kupić różne kolory TuffCarpet, aby stworzyć unikalny wygląd podłogi garażu.

Wspólny projekt podłogi garażu to duża tkana płytka dywanowa. Tkany wzór zapewnia ciepłe środowisko, podczas gdy żebra zapobiegają podłodze przed staniem się chłodnym. Wiele płytek dywanowych produkowanych na rynek europejski ma pokrycie bitumiczne, więc są odporne na utratę ciepła. Oznacza to, że minimalne straty ciepła sprawiają, że pomieszczenie jest ciepłe bez przegrzania. Inną cechą płytek dywanowych jest ich elastyczność. Możesz podnieść płytki i przenieść je do innego garażu, jeśli musisz je wyczyścić. Możesz nawet kupić dodatkowe płytki, abyś mógł utrzymać podłogę garażu w czystości.

Polyvinyl

Rozważając, czy zainstalować nową podłogę garażu, rozważ płytki Polyvinyl. Są one wykonane z poliwinylu i są zaprojektowane tak, aby trwać przez długi czas. Materiał ten nie będzie absorbować dużo cieczy, a nawet może być stosowany na podłodze pojazdu. Jednak jedną rzeczą, którą należy rozważyć przed zainstalowaniem płytek garażowych z poliwinylu jest ryzyko śladów opon. Są one szczególnie powszechne w przypadku opon o wysokiej wydajności i niektórych opon całorocznych.

Choć może to być kuszące, aby kupić wstępnie przycięte płytki, które są w idealnym rozmiarze dla garażu, należy wziąć pod uwagę, że kawałki, które otrzymasz, mogą nie pasować, gdy są zainstalowane obok siebie. To może prowadzić do pewnych problemów i może wymagać, aby włączyć maty, aby dopasować się do krawędzi cięcia maszynowego płytek. Inną opcją jest użycie Coin Surface pvc arkuszy, które są wykonane z najwyższej klasy virgin poliwinylu i pochodzą w precut szerokości 120 cm i długości pięciu metrów. Arkusze mają komercyjną grubość podstawy 3mm, co równa się 0.0975” grubości.

Mata podłogowa garażu poliwinylowego jest doskonałym rozwiązaniem dla podłogi garażu, jeśli chcesz chronić swoje podłogi z płynów samochodowych. Oferują one doskonałą odporność na uderzenia, mogą chronić przed stojakami jack, a nawet będą zbierać gruz. Materiał jest dostępny w wielu różnych kolorach i grubościach, od 55 do 114 mils. Poliwinylowe maty podłogowe do garażu są również łatwe w utrzymaniu, a regularne czyszczenie roztworem wody i mydła to wszystko, czego potrzebujesz.

Jaki materiał na podłogę w garażu wybrać?

Jest wiele czynników do rozważenia przed podjęciem decyzji, jaki materiał użyć do podłogi garażu. Podczas gdy epoksydowy może być najlepszym wyborem dla podłogi garażu, należy rozważyć utrzymanie i koszt materiału. Zdecyduj, ile chcesz wydać i znaleźć najłatwiejszy materiał do zainstalowania. Unikaj podłóg, które wymagają dużo konserwacji. Możesz poszukać lokalnego sklepu z podłogami w pobliżu, aby uzyskać poradę. Ważne jest, aby wybrać materiał, który uzupełnia wystrój garażu.

Epoxy jest najbardziej trwałą opcją

Istnieje kilka zalet epoksydowych, ale jego najbardziej godną uwagi jakością jest jego trwałość. Po pierwsze, nie blaknie, nie ściera się i nie pęka łatwo, co czyni go najlepszą opcją dla podłóg garażowych. Dwuczęściowa formuła epoksydowa jest również łatwy do zastosowania i jest w różnych kolorach i wykończeniach. Ten typ jest również najmniej kosztowne, ale nie jest tak trwałe, jak epoksydowe. Jednakże, jeśli planujesz używać podłogi garażu często, należy rozważyć uzyskanie metalicznej epoksydowej dla garażu.

Najważniejszą zaletą posadzki epoksydowej jest jej odporność na poślizg, co czyni ją idealnym wyborem dla obszarów z deszczem i śniegiem. Jednak może być również śliski, gdy jest mokry. Ponadto może żółknąć pod wpływem światła słonecznego. Pomimo korzyści z epoksydowych powłok podłogowych garażu , ten rodzaj podłogi w końcu trzeba będzie ponownie zastosować , a to zajmie trochę czasu , aby utwardzić . Może trwać do pięciu dni, aby utwardzić, co oznacza, że garaż będzie zamknięty przez kilka dni po instalacji.

Polyaspartic powłoki podłogowe mogą być również dobrą opcją dla podłóg garażu. Są one łatwiejsze do zastosowania niż epoksydowe, ale mogą wymagać specjalistycznego sprzętu. Z tego powodu ważne jest, aby mieć profesjonalny zastosować powłokę. Ponadto, powłoki poliasparaginowe są zwykle bardziej odporne na światło i uszkodzenia UV niż inne rodzaje powłok podłogowych. Jednak poliasparaginowe powłoki podłogowe są trudne do znalezienia w internecie.

Barwa betonowa

Większość powłok podłogowych garażu wymaga wielu kroków, betonowa plama jest prosta w zastosowaniu i szybko schnie. Najpierw oczyść podłogę, aby usunąć brud i kurz. Następnie użyj wałka piankowego, aby zastosować plamę równomiernie na podłodze. Plama zacznie schnąć po około godzinie lub tak, ale zajmie do 72 godzin, aby całkowicie wyschnąć, w zależności od ilości wilgoci i temperatury w obszarze

Czy zdecydujesz się użyć kwasu lub plamy na bazie wody, proces jest taki sam. Betonowa powierzchnia musi być czysta, wolna od gruzu i sucha przed barwieniem. Dodatkowo, wszelkie naprawy powinny być wykonywane przy użyciu cementowych produktów do naprawy betonu. Produkty na bazie żywicy będzie odpychać plamę. Jednak niektóre plamy są na bazie kwasu i może zapewnić wspaniałe półprzezroczyste wykończenie. Plamy kwasu może również zawierać żyłkowanie, variegation, lub mottling.

Możesz kupić beton plama w różnych kolorach. Wybierz kolor, który pasuje do wnętrza garażu. Może to być od białego do beżowego. Wybierz betonową plamę, która jest przezroczysta lub półprzezroczysta. Stały plama będzie produkować farby-jak wykończenie, podczas gdy półprzezroczysty plama pozwoli kolor betonu, aby pokazać przez. Wybierz plamę opartą na wyglądzie podłogi i rodzaju betonu, który chcesz udekorować.

Podłoga z desek winylowych

Przy instalacji podłogi z desek winylowych do garażu, jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać. Po pierwsze, ważne jest, aby wiedzieć, z jakim typem podłoża pracujesz. Powinieneś wybrać taki o wilgotności sześciu procent lub niższej, ponieważ rozszerzy się bardziej niż chciałbyś i skrzepnie w wysokich poziomach wilgotności. Inną rzeczą do zapamiętania jest to, że podłogi z desek winylowych nie będzie działać dobrze na mokrych lub zimnych podłóg, więc upewnij się, że sprawdzić klimat garażu przed zakupem.

Inne rozważania przy wyborze odpowiedniego podłogi do garażu jest jak dużo ruchu obszar dostanie. Na szczęście, podłogi z desek winylowych może wytrzymać ciężki ruch pieszych i jest łatwy do czyszczenia. Instalacja podłogi z desek winylowych w garażu może przekształcić nudne i powłóczyste podłogi w ciepłą, przyjazną przestrzeń. Jeśli jednak garaż jest narażony na działanie czynników zewnętrznych, należy rozważyć wybór twardszego materiału podłogowego.

Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest poziom podłoża. Podczas gdy instalacja podłogi laminowanej nie stanowi problemu, deski winylowe wymagają wypoziomowania w pewnym stopniu. Producenci zazwyczaj określają tolerancję trzech szesnastych cala na dziesięć stóp. Jeśli Twoje podłoże nie jest równe, będziesz musiał wypełnić wgłębienia masą wyrównującą i zbić nierówności dłutem. W przeciwnym razie deski winylowe mogą się złamać i odpryskiwać.

Drewno

Jeśli decydujesz się na nową podłogę do swojego garażu, jedną z najlepszych opcji jest drewno. Drewniane podłogi są trwałe, łatwe do czyszczenia i mogą być odnawiane. Ponadto, są one bardziej miękkie na stopy niż beton, i oferują lepsze wsparcie. Dodatkowo, mogą dodać ciepły wygląd do każdej przestrzeni. Ale zanim zdecydujesz się na odpowiedni materiał dla podłogi garażu, czytaj dalej, aby dowiedzieć się o korzyściach z drewna i jak go wybrać.

Pierwszą rzeczą do rozważenia przy wyborze materiału dla podłogi garażu jest ogólny wygląd chcesz. Lite drewno twarde jest tradycyjnym wyborem, ale jest droższe. Jeśli szukasz być świadomy ekologicznie, można zdecydować się na biopochodne lub laminat poliuretanowy. Materiał ten jest łatwy do czyszczenia, występuje w kilku różnych kolorach i jest bardzo trwały. Jednak nie jest zalecany do pomieszczeń o dużej wilgotności, gdzie podlega pleśni i wzrostu pleśni.

Inna opcja dla drewnianych podłóg garażowych jest drewno inżynierskie. Ten typ jest dobrym wyborem dla obszarów o dużym natężeniu ruchu. Podobnie, wood-look laminat jest ekonomiczną opcją. Ten materiał jest wykonany z drukowanego plastiku, który przypomina deski drewniane i przylega do płyty pilśniowej o wysokiej gęstości. Ta opcja może sprawić, że podłoga garażu wygląda jak prawdziwe drewno, ale nie jest tak trwała jak lite drewno. Drewniana podłoga garażu jest doskonałym wyborem, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i środowisko w tym samym czasie.

Płytki zazębiające się

Projekty płytek podłogowych w garażu często wymagają mocnej powierzchni, aby pomieścić ciężki ruch pieszych i ciężar przewracania dużych pojazdów. Na szczęście zazębiające się płytki podłogowe do garażu spełniają te wymagania, bez konieczności przygotowania powierzchni. System blokowania płytek posiada system loop-to-peg dla bezproblemowej i trwałej podłogi. Dla dodatkowej trakcji, te płytki są wyposażone w płytkę diamentową lub monetę wykończenia top.

Płytki podłogowe garażu są również niezwykle trwałe i mogą wytrzymać wiele scenariuszy. Są one wykonane, aby być odporne na wgniecenia przez ciężkie przedmioty, takie jak podnośniki motocyklowe, nogi stołu, koła i posty. Oznacza to, że można je stosować w dowolnym miejscu od myjni samochodowej do piwnicy. Można na nich zbudować nawet stoisko wystawowe! A jeśli to nie wystarczy, możesz nawet zainstalować system płytek podłogowych do garażu w dzień lub dwa!

Instalacja płytek interlockingowych do podłóg garażowych jest łatwa. Możesz śledzić film instalacyjny krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak zainstalować te płytki. Zacznij od zmontowania pierwszego rzędu płytek, a następnie przejdź w górę jednej ściany. Gdy pierwszy rząd jest kompletny, drugi rząd jest montowany. Po zakończeniu tego procesu będziesz miał wzór dla całej podłogi. Możesz również zapisać wszelkie płytki, które wymagają przycinania, aż do ukończenia ostatniego rzędu.

Płytki dywanowe

Przed zainstalowaniem płytek dywanowych na podłodze garażu, ważne jest, aby najpierw wyczyścić podłogę. Wyczyść podłogę dokładnie i sprawdź, czy nie ma żadnych większych pęknięć lub dołów. Ponadto, upewnij się, że wypełniasz wszelkie głębokie V rowkowe połączenia skurczowe, które mogą powodować wgłębienia w płytce dywanowej. Jeśli płytki mają wgłębienia, będą odciągać od siebie krawędzie. Po zakończeniu przygotowania podłogi, nadszedł czas na instalację płytek dywanowych.

Przed zakupem płytek dywanowych na podłogę garażu, należy rozważyć cel pomieszczenia. Jeśli planujesz używać pokoju jako pokoju gier, możesz chcieć wybrać płytki z pętlą. Pętla kupa płytki dywanowe są łatwiejsze do czyszczenia, podczas gdy szorstkie płytki powierzchniowe mają tendencję do przyklejania się do brudu i gruzu. Rodzaj płytek dywanowych, które wybierzesz, będzie zależał od materiału, na którym planujesz pracować, ale Diamond Life robi TuffCarpet, który jest przeznaczony do użytku w garażach. Te samoprzylepne płytki są 18 „x18” i kosztują około 3 dolarów za stopę kwadratową. Możesz kupić różne kolory TuffCarpet, aby stworzyć unikalny wygląd podłogi garażu.

Wspólny projekt podłogi garażu to duża tkana płytka dywanowa. Tkany wzór zapewnia ciepłe środowisko, podczas gdy żebra zapobiegają podłodze przed staniem się chłodnym. Wiele płytek dywanowych produkowanych na rynek europejski ma pokrycie bitumiczne, więc są odporne na utratę ciepła. Oznacza to, że minimalne straty ciepła sprawiają, że pomieszczenie jest ciepłe bez przegrzania. Inną cechą płytek dywanowych jest ich elastyczność. Możesz podnieść płytki i przenieść je do innego garażu, jeśli musisz je wyczyścić. Możesz nawet kupić dodatkowe płytki, abyś mógł utrzymać podłogę garażu w czystości.

Polyvinyl

Rozważając, czy zainstalować nową podłogę garażu, rozważ płytki Polyvinyl. Są one wykonane z poliwinylu i są zaprojektowane tak, aby trwać przez długi czas. Materiał ten nie będzie absorbować dużo cieczy, a nawet może być stosowany na podłodze pojazdu. Jednak jedną rzeczą, którą należy rozważyć przed zainstalowaniem płytek garażowych z poliwinylu jest ryzyko śladów opon. Są one szczególnie powszechne w przypadku opon o wysokiej wydajności i niektórych opon całorocznych.

Choć może to być kuszące, aby kupić wstępnie przycięte płytki, które są w idealnym rozmiarze dla garażu, należy wziąć pod uwagę, że kawałki, które otrzymasz, mogą nie pasować, gdy są zainstalowane obok siebie. To może prowadzić do pewnych problemów i może wymagać, aby włączyć maty, aby dopasować się do krawędzi cięcia maszynowego płytek. Inną opcją jest użycie Coin Surface pvc arkuszy, które są wykonane z najwyższej klasy virgin poliwinylu i pochodzą w precut szerokości 120 cm i długości pięciu metrów. Arkusze mają komercyjną grubość podstawy 3mm, co równa się 0.0975” grubości.

Mata podłogowa garażu poliwinylowego jest doskonałym rozwiązaniem dla podłogi garażu, jeśli chcesz chronić swoje podłogi z płynów samochodowych. Oferują one doskonałą odporność na uderzenia, mogą chronić przed stojakami jack, a nawet będą zbierać gruz. Materiał jest dostępny w wielu różnych kolorach i grubościach, od 55 do 114 mils. Poliwinylowe maty podłogowe do garażu są również łatwe w utrzymaniu, a regularne czyszczenie roztworem wody i mydła to wszystko, czego potrzebujesz.

Jaki materiał na podłogę w garażu wybrać?

Jest wiele czynników do rozważenia przed podjęciem decyzji, jaki materiał użyć do podłogi garażu. Podczas gdy epoksydowy może być najlepszym wyborem dla podłogi garażu, należy rozważyć utrzymanie i koszt materiału. Zdecyduj, ile chcesz wydać i znaleźć najłatwiejszy materiał do zainstalowania. Unikaj podłóg, które wymagają dużo konserwacji. Możesz poszukać lokalnego sklepu z podłogami w pobliżu, aby uzyskać poradę. Ważne jest, aby wybrać materiał, który uzupełnia wystrój garażu.

Epoxy jest najbardziej trwałą opcją

Istnieje kilka zalet epoksydowych, ale jego najbardziej godną uwagi jakością jest jego trwałość. Po pierwsze, nie blaknie, nie ściera się i nie pęka łatwo, co czyni go najlepszą opcją dla podłóg garażowych. Dwuczęściowa formuła epoksydowa jest również łatwy do zastosowania i jest w różnych kolorach i wykończeniach. Ten typ jest również najmniej kosztowne, ale nie jest tak trwałe, jak epoksydowe. Jednakże, jeśli planujesz używać podłogi garażu często, należy rozważyć uzyskanie metalicznej epoksydowej dla garażu.

Najważniejszą zaletą posadzki epoksydowej jest jej odporność na poślizg, co czyni ją idealnym wyborem dla obszarów z deszczem i śniegiem. Jednak może być również śliski, gdy jest mokry. Ponadto może żółknąć pod wpływem światła słonecznego. Pomimo korzyści z epoksydowych powłok podłogowych garażu , ten rodzaj podłogi w końcu trzeba będzie ponownie zastosować , a to zajmie trochę czasu , aby utwardzić . Może trwać do pięciu dni, aby utwardzić, co oznacza, że garaż będzie zamknięty przez kilka dni po instalacji.

Polyaspartic powłoki podłogowe mogą być również dobrą opcją dla podłóg garażu. Są one łatwiejsze do zastosowania niż epoksydowe, ale mogą wymagać specjalistycznego sprzętu. Z tego powodu ważne jest, aby mieć profesjonalny zastosować powłokę. Ponadto, powłoki poliasparaginowe są zwykle bardziej odporne na światło i uszkodzenia UV niż inne rodzaje powłok podłogowych. Jednak poliasparaginowe powłoki podłogowe są trudne do znalezienia w internecie.

Barwa betonowa

Większość powłok podłogowych garażu wymaga wielu kroków, betonowa plama jest prosta w zastosowaniu i szybko schnie. Najpierw oczyść podłogę, aby usunąć brud i kurz. Następnie użyj wałka piankowego, aby zastosować plamę równomiernie na podłodze. Plama zacznie schnąć po około godzinie lub tak, ale zajmie do 72 godzin, aby całkowicie wyschnąć, w zależności od ilości wilgoci i temperatury w obszarze

Czy zdecydujesz się użyć kwasu lub plamy na bazie wody, proces jest taki sam. Betonowa powierzchnia musi być czysta, wolna od gruzu i sucha przed barwieniem. Dodatkowo, wszelkie naprawy powinny być wykonywane przy użyciu cementowych produktów do naprawy betonu. Produkty na bazie żywicy będzie odpychać plamę. Jednak niektóre plamy są na bazie kwasu i może zapewnić wspaniałe półprzezroczyste wykończenie. Plamy kwasu może również zawierać żyłkowanie, variegation, lub mottling.

Możesz kupić beton plama w różnych kolorach. Wybierz kolor, który pasuje do wnętrza garażu. Może to być od białego do beżowego. Wybierz betonową plamę, która jest przezroczysta lub półprzezroczysta. Stały plama będzie produkować farby-jak wykończenie, podczas gdy półprzezroczysty plama pozwoli kolor betonu, aby pokazać przez. Wybierz plamę opartą na wyglądzie podłogi i rodzaju betonu, który chcesz udekorować.

Podłoga z desek winylowych

Przy instalacji podłogi z desek winylowych do garażu, jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać. Po pierwsze, ważne jest, aby wiedzieć, z jakim typem podłoża pracujesz. Powinieneś wybrać taki o wilgotności sześciu procent lub niższej, ponieważ rozszerzy się bardziej niż chciałbyś i skrzepnie w wysokich poziomach wilgotności. Inną rzeczą do zapamiętania jest to, że podłogi z desek winylowych nie będzie działać dobrze na mokrych lub zimnych podłóg, więc upewnij się, że sprawdzić klimat garażu przed zakupem.

Inne rozważania przy wyborze odpowiedniego podłogi do garażu jest jak dużo ruchu obszar dostanie. Na szczęście, podłogi z desek winylowych może wytrzymać ciężki ruch pieszych i jest łatwy do czyszczenia. Instalacja podłogi z desek winylowych w garażu może przekształcić nudne i powłóczyste podłogi w ciepłą, przyjazną przestrzeń. Jeśli jednak garaż jest narażony na działanie czynników zewnętrznych, należy rozważyć wybór twardszego materiału podłogowego.

Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest poziom podłoża. Podczas gdy instalacja podłogi laminowanej nie stanowi problemu, deski winylowe wymagają wypoziomowania w pewnym stopniu. Producenci zazwyczaj określają tolerancję trzech szesnastych cala na dziesięć stóp. Jeśli Twoje podłoże nie jest równe, będziesz musiał wypełnić wgłębienia masą wyrównującą i zbić nierówności dłutem. W przeciwnym razie deski winylowe mogą się złamać i odpryskiwać.

Drewno

Jeśli decydujesz się na nową podłogę do swojego garażu, jedną z najlepszych opcji jest drewno. Drewniane podłogi są trwałe, łatwe do czyszczenia i mogą być odnawiane. Ponadto, są one bardziej miękkie na stopy niż beton, i oferują lepsze wsparcie. Dodatkowo, mogą dodać ciepły wygląd do każdej przestrzeni. Ale zanim zdecydujesz się na odpowiedni materiał dla podłogi garażu, czytaj dalej, aby dowiedzieć się o korzyściach z drewna i jak go wybrać.

Pierwszą rzeczą do rozważenia przy wyborze materiału dla podłogi garażu jest ogólny wygląd chcesz. Lite drewno twarde jest tradycyjnym wyborem, ale jest droższe. Jeśli szukasz być świadomy ekologicznie, można zdecydować się na biopochodne lub laminat poliuretanowy. Materiał ten jest łatwy do czyszczenia, występuje w kilku różnych kolorach i jest bardzo trwały. Jednak nie jest zalecany do pomieszczeń o dużej wilgotności, gdzie podlega pleśni i wzrostu pleśni.

Inna opcja dla drewnianych podłóg garażowych jest drewno inżynierskie. Ten typ jest dobrym wyborem dla obszarów o dużym natężeniu ruchu. Podobnie, wood-look laminat jest ekonomiczną opcją. Ten materiał jest wykonany z drukowanego plastiku, który przypomina deski drewniane i przylega do płyty pilśniowej o wysokiej gęstości. Ta opcja może sprawić, że podłoga garażu wygląda jak prawdziwe drewno, ale nie jest tak trwała jak lite drewno. Drewniana podłoga garażu jest doskonałym wyborem, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i środowisko w tym samym czasie.

Płytki zazębiające się

Projekty płytek podłogowych w garażu często wymagają mocnej powierzchni, aby pomieścić ciężki ruch pieszych i ciężar przewracania dużych pojazdów. Na szczęście zazębiające się płytki podłogowe do garażu spełniają te wymagania, bez konieczności przygotowania powierzchni. System blokowania płytek posiada system loop-to-peg dla bezproblemowej i trwałej podłogi. Dla dodatkowej trakcji, te płytki są wyposażone w płytkę diamentową lub monetę wykończenia top.

Płytki podłogowe garażu są również niezwykle trwałe i mogą wytrzymać wiele scenariuszy. Są one wykonane, aby być odporne na wgniecenia przez ciężkie przedmioty, takie jak podnośniki motocyklowe, nogi stołu, koła i posty. Oznacza to, że można je stosować w dowolnym miejscu od myjni samochodowej do piwnicy. Można na nich zbudować nawet stoisko wystawowe! A jeśli to nie wystarczy, możesz nawet zainstalować system płytek podłogowych do garażu w dzień lub dwa!

Instalacja płytek interlockingowych do podłóg garażowych jest łatwa. Możesz śledzić film instalacyjny krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak zainstalować te płytki. Zacznij od zmontowania pierwszego rzędu płytek, a następnie przejdź w górę jednej ściany. Gdy pierwszy rząd jest kompletny, drugi rząd jest montowany. Po zakończeniu tego procesu będziesz miał wzór dla całej podłogi. Możesz również zapisać wszelkie płytki, które wymagają przycinania, aż do ukończenia ostatniego rzędu.

Płytki dywanowe

Przed zainstalowaniem płytek dywanowych na podłodze garażu, ważne jest, aby najpierw wyczyścić podłogę. Wyczyść podłogę dokładnie i sprawdź, czy nie ma żadnych większych pęknięć lub dołów. Ponadto, upewnij się, że wypełniasz wszelkie głębokie V rowkowe połączenia skurczowe, które mogą powodować wgłębienia w płytce dywanowej. Jeśli płytki mają wgłębienia, będą odciągać od siebie krawędzie. Po zakończeniu przygotowania podłogi, nadszedł czas na instalację płytek dywanowych.

Przed zakupem płytek dywanowych na podłogę garażu, należy rozważyć cel pomieszczenia. Jeśli planujesz używać pokoju jako pokoju gier, możesz chcieć wybrać płytki z pętlą. Pętla kupa płytki dywanowe są łatwiejsze do czyszczenia, podczas gdy szorstkie płytki powierzchniowe mają tendencję do przyklejania się do brudu i gruzu. Rodzaj płytek dywanowych, które wybierzesz, będzie zależał od materiału, na którym planujesz pracować, ale Diamond Life robi TuffCarpet, który jest przeznaczony do użytku w garażach. Te samoprzylepne płytki są 18 „x18” i kosztują około 3 dolarów za stopę kwadratową. Możesz kupić różne kolory TuffCarpet, aby stworzyć unikalny wygląd podłogi garażu.

Wspólny projekt podłogi garażu to duża tkana płytka dywanowa. Tkany wzór zapewnia ciepłe środowisko, podczas gdy żebra zapobiegają podłodze przed staniem się chłodnym. Wiele płytek dywanowych produkowanych na rynek europejski ma pokrycie bitumiczne, więc są odporne na utratę ciepła. Oznacza to, że minimalne straty ciepła sprawiają, że pomieszczenie jest ciepłe bez przegrzania. Inną cechą płytek dywanowych jest ich elastyczność. Możesz podnieść płytki i przenieść je do innego garażu, jeśli musisz je wyczyścić. Możesz nawet kupić dodatkowe płytki, abyś mógł utrzymać podłogę garażu w czystości.

Polyvinyl

Rozważając, czy zainstalować nową podłogę garażu, rozważ płytki Polyvinyl. Są one wykonane z poliwinylu i są zaprojektowane tak, aby trwać przez długi czas. Materiał ten nie będzie absorbować dużo cieczy, a nawet może być stosowany na podłodze pojazdu. Jednak jedną rzeczą, którą należy rozważyć przed zainstalowaniem płytek garażowych z poliwinylu jest ryzyko śladów opon. Są one szczególnie powszechne w przypadku opon o wysokiej wydajności i niektórych opon całorocznych.

Choć może to być kuszące, aby kupić wstępnie przycięte płytki, które są w idealnym rozmiarze dla garażu, należy wziąć pod uwagę, że kawałki, które otrzymasz, mogą nie pasować, gdy są zainstalowane obok siebie. To może prowadzić do pewnych problemów i może wymagać, aby włączyć maty, aby dopasować się do krawędzi cięcia maszynowego płytek. Inną opcją jest użycie Coin Surface pvc arkuszy, które są wykonane z najwyższej klasy virgin poliwinylu i pochodzą w precut szerokości 120 cm i długości pięciu metrów. Arkusze mają komercyjną grubość podstawy 3mm, co równa się 0.0975” grubości.

Mata podłogowa garażu poliwinylowego jest doskonałym rozwiązaniem dla podłogi garażu, jeśli chcesz chronić swoje podłogi z płynów samochodowych. Oferują one doskonałą odporność na uderzenia, mogą chronić przed stojakami jack, a nawet będą zbierać gruz. Materiał jest dostępny w wielu różnych kolorach i grubościach, od 55 do 114 mils. Poliwinylowe maty garażowe są również łatwe w utrzymaniu, a regularne czyszczenie roztworem wody i mydła to wszystko, czego potrzebujesz.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top