Szafa wnękowa do przedpokoju – wykonanie krok po kroku

Montaż półek w przedpokoju nie jest tak trudny, jak wielu osobom się wydaje. Jeśli chcesz, aby Twój przedpokój wyglądał na bardziej zorganizowany, przeczytaj ten artykuł, w którym znajdziesz instrukcje krok po kroku. Dowiesz się, jak zaplanować układ i okablowanie, a następnie przejdziesz do części zabawnej: instalacji! Możesz zainstalować półki do przechowywania w przedpokoju w ciągu zaledwie jednego dnia! Jeśli masz ograniczony budżet, rozważ zamiast tego półki na wspornikach montowane na ścianie. Półki są w różnych szerokościach. Przed wieszaniem półek, używa stadniny finder i poziom zaznaczać dokąd ty będziesz dołączać półkę wspiera. Upewnij się, że zakotwiczysz wsporniki półek do stadnin ściennych za pomocą kotwic, które można nabyć w sklepie z narzędziami.

Instalacja półek w korytarzu

Przed rozpoczęciem, ważne jest, aby naszkicować układ oświetlenia wpuszczanego. Użyj papieru graficznego, aby stworzyć dokładniejszy szkic. Uwzględnij główną zawartość oświetlenia wpuszczanego i wszelkie pomiary. Spędź wystarczająco dużo czasu, aby upewnić się, że twój szkic jest precyzyjny i pomoże ci zaplanować układ. Następnie wykonaj kilka pomiarów i skal i zapisz je. To pomoże Ci upewnić się, że Twoje oświetlenie wpuszczane jest równomiernie rozłożone.

Planowanie

Pierwszym krokiem w planowaniu szafy wpuszczanej do przedpokoju jest określenie przestrzeni w Twoim przedpokoju. Oświetlenie wpuszczane nie powinno być zbyt blisko ścian. Unikaj umieszczania ich zbyt daleko od siebie lub zbyt blisko podłogi, aby zapobiec cieniom. Celem jest posiadanie równomiernego oświetlenia w całym przedpokoju, tak aby wydawało się, że w przedpokoju jest więcej miejsca. Jeśli to możliwe, zaplanuj swoje oświetlenie wpuszczane, aby puszki znajdowały się co najmniej 3 stopy od siebie.

Aby zacząć, zrób przybliżony układ przestrzeni. Narysuj przybliżony zarys pokoju za pomocą papieru graficznego. Uwzględnij główną zawartość i wymiary. Szkic powinien być dokładny i zajmować dużo czasu. Gdy ten krok jest kompletny, zacznij instalować oświetlenie wpuszczane. Upewnij się, że używasz poziomu dla dokładnego rozstawienia. Wykonaj wiele szkiców układu, abyś mógł go dostosować w razie potrzeby. Następnie zainstaluj zestawy oświetleniowe i przetestuj je pod kątem prawidłowego działania.

Inne rozważania przy planowaniu szafy wnękowej dla hali to typ przechowywania, który chcesz. Wiktoriański dom może mieć długi, wąski korytarz. W tym przypadku, lampy wpuszczane są zbyt szerokie lub nieporęczne. Jednak nadal są one praktyczne dla tradycyjnych korytarzy. Co więcej, mogą nawet służyć jako funkcjonalne miejsce do przechowywania butów. Tak więc, nie pozwól, aby ten pomysł odstraszył cię od stworzenia szafy wnękowej w twoim przedpokoju.

Możesz również wybrać lustra jako akcent. Lustra dodają dodatkowe oświetlenie do przedpokojów. Jednak pamiętaj, aby unikać umieszczania ich przed źródłem światła lub w pobliżu okien. Lustra odbijają światło i mogą oślepiać ludzi. Jeśli chcesz mieć naturalne oświetlenie w korytarzu, umieszczenie luster w przeciwległym rogu okna może stworzyć iluzję nowego okna i sprawić, że korytarz będzie wydawał się większy niż jest w rzeczywistości.

Okablowanie

Przed rozpoczęciem okablowania oświetlenia wpuszczanego, dobrym pomysłem jest zrobienie wstępnego układu na papierze. Ten szkic będzie Twoim przewodnikiem podczas pracy nad instalacją oświetlenia wpuszczanego. Jeśli to możliwe, użyj papieru graficznego, aby szkic był bardziej dokładny. Upewnij się, że zawiera on główne treści i wymiary obszaru oświetlenia. Następnie usuń starą oprawę oświetleniową i odłącz kabel NM-B od skrzynki rozdzielczej. Będziesz musiał otworzyć puszkę przyłączeniową światła wpuszczanego. Użyj stripper drutu, aby odsłonić przewody wewnątrz.

Używanie stadniny finder pomoże Ci zlokalizować stadniny ścienne. Będziesz musiał również zaznaczyć, gdzie półki zostaną zamontowane. Można kupić stud finders i poziomów, aby ułatwić to zadanie. Wtedy, dołącza półki wsporniki do ściennych stadnin z kotwami. Można kupić wyszukiwacze stadniny w lokalnym sklepie z narzędziami. Upewnij się, że sprawdzisz z wydziałem budownictwa swojego miasta przed rozpoczęciem procesu instalacji.

Przy instalacji oświetlenia wpuszczanego ważne jest, aby zmierzyć odległość między sufitem a powierzchnią. Zazwyczaj odległość ta wynosi od 1,5 do 3 stóp. Możesz zdecydować się na zainstalowanie regulowanych opraw lub stałych bliżej ścian. Pamiętaj, aby rozmieścić każdą oprawę równomiernie. Nie chcesz, aby zatłoczyć oprawę zbyt dużą ilością światła. Wreszcie, upewnij się, że oświetlenie wpuszczane jest zainstalowane w odpowiedniej odległości od ściany.

Rama szafy jest zbudowana z dwóch 2by-4s. Będziesz potrzebował czterech kawałków, aby stworzyć szafę wnękową. Wysokość jest obliczana przez odjęcie czterech cali od podłogi. Dolny kawałek jest następnie przybity do kawałków wysokości. Następnie, górny kawałek jest przybity do kawałka sufitu. Pamiętaj, aby przymocować ramę do sufitu i legarów podłogowych za pomocą śrub.

Layout

Jeśli chodzi o instalację oświetlenia wpuszczanego w korytarzu, kluczem jest właściwe planowanie. Wiąże się to z badaniami nad właściwym rozstawieniem lamp wpuszczanych. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zawsze możesz poprosić o pomoc profesjonalistę. Pracownicy sklepów z artykułami do domu są również dobrze zorientowani w temacie instalacji oświetlenia wpuszczanego. Oto kilka kroków, które pomogą Ci zaprojektować idealny układ oświetlenia wpuszczanego dla Twojego przedpokoju.

Pomiar długości i szerokości przedpokoju. Jeśli chcesz zainstalować pojedynczą lampę wpuszczaną, możesz skorzystać z podstawowego wzoru. Jeśli chcesz umieścić wiele świateł w jednym rzędzie, zmierz odległość między pierwszym światłem a ścianą. Podziel odległość między sufitem a ścianą przez cztery. Ta odległość pomoże Ci określić prawidłowy odstęp między lampami. Upewnij się, że zainstalujesz tylne wsporniki dla dodatkowego wsparcia.

Przygotuj sufit do instalacji oświetlenia wpuszczanego. Przed okablowaniem lamp wpuszczanych, odłącz istniejącą oprawę oświetleniową. Kabel NM-B musi być prowadzony od źródła zasilania do skrzynki rozdzielczej. Podążaj za ścieżką przewodu do pierwszego otworu. Powtórzyć z drugim otworem. Upewnij się, że dopasowałeś kolory i złożyłeś przewody przed wymianą pokrywy. Możesz użyć ściągacza drutu, aby rozebrać przewody w obudowie światła wpuszczanego.

Instalacja

Instalacja szafy wpuszczanej w korytarzu może być trudnym zadaniem. Głębokość typowej wnęki ściennej wynosi 3 1/2 cala, a standardowy artykuł handlowy mierzy 5 1/2 cala szerokości. Instalować wpuszczać szafę w korytarzu wymaga bumping ściana out nieznacznie i instalować korony formowanie obudowywać półki. Na szczęście istnieje wiele sposobów, aby ten projekt wyglądał stylowo, a jednocześnie był funkcjonalny.

Zanim zaczniesz budować swoją nową szafę, będziesz musiał skonstruować ramę. Używając dwóch 2by-4s, będziesz potrzebował trzech kawałków: dolnego kawałka, kawałka wysokości i kawałka sufitu. Zmierz wysokość pomieszczenia i odejmij od niej cztery cale. Po dokonaniu pomiarów, przybij kawałki ramy do belek ściennych i boków od podłogi do sufitu. Następnie przeszlifuj ramę i pomaluj ją.

Instalacja oświetlenia wpuszczanego jest łatwa i może być wykonana przez majsterkowiczów lub licencjonowanych elektryków. Aby zainstalować oświetlenie, trzeba użyć stud finder, aby upewnić się, że nie uderzył żadnych joists podczas instalacji światła wpuszczanego. Następnie użyj ściągacza drutu, aby przeciąć ścianę gipsową i usunąć istniejące okablowanie. Kiedy jesteś zadowolony z wyglądu swojego światła wpuszczanego, powieś nową oprawę w korytarzu.

Aby zainstalować wpuszczaną szafkę na leki, upewnij się, że wyciąłeś ścianę w dobrej lokalizacji. Ściana powinna być co najmniej 16 cali na środku. Jeśli masz nierówną ścianę, upewnij się, że używasz małej piły ręcznej lub ostrza hacksaw do cięcia przez stadniny. Gdy blokada jest wycięta, użyj kleju budowlanego, aby przymocować szafkę, a następnie przykręć ją na miejsce. Upewnij się, że otwory w szafce pasują do kołków ściennych. Jeśli nie jest to możliwe, użyj kotwic do suchej zabudowy zamiast śrub toggle.

Recessed Closet For the Hallway – Step by Step Execution

Instalacja półek w przedpokoju nie jest tak trudna, jak wielu osobom się wydaje. Jeśli chcesz, aby Twój przedpokój wyglądał na bardziej zorganizowany, przeczytaj ten artykuł, w którym znajdziesz instrukcję krok po kroku. Dowiesz się, jak zaplanować układ i okablowanie, a następnie przejdź do części zabawnej: instalacji! Możesz zainstalować półki do przechowywania w przedpokoju w ciągu zaledwie jednego dnia! Jeśli masz ograniczony budżet, rozważ zamiast tego półki na wspornikach montowane na ścianie. Półki są w różnych szerokościach. Przed wieszaniem półek, używa stadniny finder i poziom zaznaczać dokąd ty będziesz dołączać półkę wspiera. Upewnij się, że zakotwiczysz wsporniki półek do stadnin ściennych za pomocą kotwic, które można nabyć w sklepie z narzędziami.

Instalacja półek w korytarzu

Przed rozpoczęciem, ważne jest, aby naszkicować układ oświetlenia wpuszczanego. Użyj papieru graficznego, aby stworzyć dokładniejszy szkic. Uwzględnij główną zawartość oświetlenia wpuszczanego i wszelkie pomiary. Spędź wystarczająco dużo czasu, aby upewnić się, że twój szkic jest precyzyjny i pomoże ci zaplanować układ. Następnie wykonaj kilka pomiarów i skal i zapisz je. To pomoże Ci upewnić się, że Twoje oświetlenie wpuszczane jest równomiernie rozłożone.

Planowanie

Pierwszym krokiem w planowaniu szafy wpuszczanej do przedpokoju jest określenie przestrzeni w Twoim przedpokoju. Oświetlenie wpuszczane nie powinno być zbyt blisko ścian. Unikaj umieszczania ich zbyt daleko od siebie lub zbyt blisko podłogi, aby zapobiec cieniom. Celem jest posiadanie równomiernego oświetlenia w całym przedpokoju, tak aby wydawało się, że w przedpokoju jest więcej miejsca. Jeśli to możliwe, zaplanuj swoje oświetlenie wpuszczane, aby puszki znajdowały się co najmniej 3 stopy od siebie.

Aby zacząć, zrób przybliżony układ przestrzeni. Narysuj przybliżony zarys pokoju za pomocą papieru graficznego. Uwzględnij główną zawartość i wymiary. Szkic powinien być dokładny i zajmować dużo czasu. Gdy ten krok jest kompletny, zacznij instalować oświetlenie wpuszczane. Upewnij się, że używasz poziomu dla dokładnego rozstawienia. Wykonaj wiele szkiców układu, abyś mógł go dostosować w razie potrzeby. Następnie zainstaluj zestawy oświetleniowe i przetestuj je pod kątem prawidłowego działania.

Inne rozważania przy planowaniu szafy wnękowej dla hali to typ przechowywania, który chcesz. Wiktoriański dom może mieć długi, wąski korytarz. W tym przypadku, lampy wpuszczane są zbyt szerokie lub nieporęczne. Jednak nadal są one praktyczne dla tradycyjnych korytarzy. Co więcej, mogą nawet służyć jako funkcjonalne miejsce do przechowywania butów. Tak więc, nie pozwól, aby ten pomysł odstraszył cię od stworzenia szafy wnękowej w twoim przedpokoju.

Możesz również wybrać lustra jako akcent. Lustra dodają dodatkowe oświetlenie do przedpokojów. Jednak pamiętaj, aby unikać umieszczania ich przed źródłem światła lub w pobliżu okien. Lustra odbijają światło i mogą oślepiać ludzi. Jeśli chcesz mieć naturalne oświetlenie w korytarzu, umieszczenie luster w przeciwległym rogu okna może stworzyć iluzję nowego okna i sprawić, że korytarz będzie wydawał się większy niż jest w rzeczywistości.

Okablowanie

Przed rozpoczęciem okablowania oświetlenia wpuszczanego, dobrym pomysłem jest zrobienie wstępnego układu na papierze. Ten szkic będzie Twoim przewodnikiem podczas pracy nad instalacją oświetlenia wpuszczanego. Jeśli to możliwe, użyj papieru graficznego, aby szkic był bardziej dokładny. Upewnij się, że zawiera on główne treści i wymiary obszaru oświetlenia. Następnie usuń starą oprawę oświetleniową i odłącz kabel NM-B od skrzynki rozdzielczej. Będziesz musiał otworzyć puszkę przyłączeniową światła wpuszczanego. Użyj stripper drutu, aby odsłonić przewody wewnątrz.

Używanie stadniny finder pomoże Ci zlokalizować stadniny ścienne. Będziesz musiał również zaznaczyć, gdzie półki zostaną zamontowane. Można kupić stud finders i poziomów, aby ułatwić to zadanie. Wtedy, dołącza półki wsporniki do ściennych stadnin z kotwami. Można kupić wyszukiwacze stadniny w lokalnym sklepie z narzędziami. Upewnij się, że sprawdzisz z wydziałem budownictwa swojego miasta przed rozpoczęciem procesu instalacji.

Przy instalacji oświetlenia wpuszczanego ważne jest, aby zmierzyć odległość między sufitem a powierzchnią. Zazwyczaj odległość ta wynosi od 1,5 do 3 stóp. Możesz zdecydować się na zainstalowanie regulowanych opraw lub stałych bliżej ścian. Pamiętaj, aby rozmieścić każdą oprawę równomiernie. Nie chcesz, aby zatłoczyć oprawę zbyt dużą ilością światła. Wreszcie, upewnij się, że oświetlenie wpuszczane jest zainstalowane w odpowiedniej odległości od ściany.

Rama szafy jest zbudowana z dwóch 2by-4s. Będziesz potrzebował czterech kawałków, aby stworzyć szafę wnękową. Wysokość jest obliczana przez odjęcie czterech cali od podłogi. Dolny kawałek jest następnie przybity do kawałków wysokości. Następnie, górny kawałek jest przybity do kawałka sufitu. Pamiętaj, aby przymocować ramę do sufitu i legarów podłogowych za pomocą śrub.

Layout

Jeśli chodzi o instalację oświetlenia wpuszczanego w korytarzu, kluczem jest właściwe planowanie. Wiąże się to z badaniami nad właściwym rozstawieniem lamp wpuszczanych. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zawsze możesz poprosić o pomoc profesjonalistę. Pracownicy sklepów z artykułami do domu są również dobrze zorientowani w temacie instalacji oświetlenia wpuszczanego. Oto kilka kroków, które pomogą Ci zaprojektować idealny układ oświetlenia wpuszczanego dla Twojego przedpokoju.

Pomiar długości i szerokości przedpokoju. Jeśli chcesz zainstalować pojedynczą lampę wpuszczaną, możesz skorzystać z podstawowego wzoru. Jeśli chcesz umieścić wiele świateł w jednym rzędzie, zmierz odległość między pierwszym światłem a ścianą. Podziel odległość między sufitem a ścianą przez cztery. Ta odległość pomoże Ci określić prawidłowy odstęp między lampami. Upewnij się, że zainstalujesz tylne wsporniki dla dodatkowego wsparcia.

Przygotuj sufit do instalacji oświetlenia wpuszczanego. Przed okablowaniem lamp wpuszczanych, odłącz istniejącą oprawę oświetleniową. Kabel NM-B musi być prowadzony od źródła zasilania do skrzynki rozdzielczej. Podążaj za ścieżką przewodu do pierwszego otworu. Powtórzyć z drugim otworem. Upewnij się, że dopasowałeś kolory i złożyłeś przewody przed wymianą pokrywy. Możesz użyć ściągacza drutu, aby rozebrać przewody w obudowie światła wpuszczanego.

Instalacja

Instalacja szafy wpuszczanej w korytarzu może być trudnym zadaniem. Głębokość typowej wnęki ściennej wynosi 3 1/2 cala, a standardowy artykuł handlowy mierzy 5 1/2 cala szerokości. Instalować wpuszczać szafę w korytarzu wymaga bumping ściana out nieznacznie i instalować korony formowanie obudowywać półki. Na szczęście istnieje wiele sposobów, aby ten projekt wyglądał stylowo, a jednocześnie był funkcjonalny.

Zanim zaczniesz budować swoją nową szafę, będziesz musiał skonstruować ramę. Używając dwóch 2by-4s, będziesz potrzebował trzech kawałków: dolnego kawałka, kawałka wysokości i kawałka sufitu. Zmierz wysokość pomieszczenia i odejmij od niej cztery cale. Po dokonaniu pomiarów, przybij kawałki ramy do belek ściennych i boków od podłogi do sufitu. Następnie przeszlifuj ramę i pomaluj ją.

Instalacja oświetlenia wpuszczanego jest łatwa i może być wykonana przez majsterkowiczów lub licencjonowanych elektryków. Aby zainstalować oświetlenie, trzeba użyć stud finder, aby upewnić się, że nie uderzył żadnych joists podczas instalacji światła wpuszczanego. Następnie użyj ściągacza drutu, aby przeciąć ścianę gipsową i usunąć istniejące okablowanie. Kiedy jesteś zadowolony z wyglądu swojego światła wpuszczanego, powieś nową oprawę w korytarzu.

Aby zainstalować wpuszczaną szafkę na leki, upewnij się, że wyciąłeś ścianę w dobrej lokalizacji. Ściana powinna być co najmniej 16 cali na środku. Jeśli masz nierówną ścianę, upewnij się, że używasz małej piły ręcznej lub ostrza hacksaw do cięcia przez stadniny. Gdy blokada jest wycięta, użyj kleju budowlanego, aby przymocować szafkę, a następnie przykręć ją na miejsce. Upewnij się, że otwory w szafce pasują do kołków ściennych. Jeśli nie jest to możliwe, użyj kotwic do suchej zabudowy zamiast śrub toggle.

Recessed Closet For the Hallway – Step by Step Execution

Instalacja półek w przedpokoju nie jest tak trudna, jak wielu osobom się wydaje. Jeśli chcesz, aby Twój przedpokój wyglądał na bardziej zorganizowany, przeczytaj ten artykuł, w którym znajdziesz instrukcję krok po kroku. Dowiesz się, jak zaplanować układ i okablowanie, a następnie przejdź do części zabawnej: instalacji! Możesz zainstalować półki do przechowywania w przedpokoju w ciągu zaledwie jednego dnia! Jeśli masz ograniczony budżet, rozważ zamiast tego półki na wspornikach montowane na ścianie. Półki są w różnych szerokościach. Przed wieszaniem półek, używa stadniny finder i poziom zaznaczać dokąd ty będziesz dołączać półkę wspiera. Upewnij się, że zakotwiczysz wsporniki półek do stadnin ściennych za pomocą kotwic, które można nabyć w sklepie z narzędziami.

Instalacja półek w korytarzu

Przed rozpoczęciem, ważne jest, aby naszkicować układ oświetlenia wpuszczanego. Użyj papieru graficznego, aby stworzyć dokładniejszy szkic. Uwzględnij główną zawartość oświetlenia wpuszczanego i wszelkie pomiary. Spędź wystarczająco dużo czasu, aby upewnić się, że twój szkic jest precyzyjny i pomoże ci zaplanować układ. Następnie wykonaj kilka pomiarów i skal i zapisz je. To pomoże Ci upewnić się, że Twoje oświetlenie wpuszczane jest równomiernie rozłożone.

Planowanie

Pierwszym krokiem w planowaniu szafy wpuszczanej do przedpokoju jest określenie przestrzeni w Twoim przedpokoju. Oświetlenie wpuszczane nie powinno być zbyt blisko ścian. Unikaj umieszczania ich zbyt daleko od siebie lub zbyt blisko podłogi, aby zapobiec cieniom. Celem jest posiadanie równomiernego oświetlenia w całym przedpokoju, tak aby wydawało się, że w przedpokoju jest więcej miejsca. Jeśli to możliwe, zaplanuj swoje oświetlenie wpuszczane, aby puszki znajdowały się co najmniej 3 stopy od siebie.

Aby zacząć, zrób przybliżony układ przestrzeni. Narysuj przybliżony zarys pokoju za pomocą papieru graficznego. Uwzględnij główną zawartość i wymiary. Szkic powinien być dokładny i zajmować dużo czasu. Gdy ten krok jest kompletny, zacznij instalować oświetlenie wpuszczane. Upewnij się, że używasz poziomu dla dokładnego rozstawienia. Wykonaj wiele szkiców układu, abyś mógł go dostosować w razie potrzeby. Następnie zainstaluj zestawy oświetleniowe i przetestuj je pod kątem prawidłowego działania.

Inne rozważania przy planowaniu szafy wnękowej dla hali to typ przechowywania, który chcesz. Wiktoriański dom może mieć długi, wąski korytarz. W tym przypadku, lampy wpuszczane są zbyt szerokie lub nieporęczne. Jednak nadal są one praktyczne dla tradycyjnych korytarzy. Co więcej, mogą nawet służyć jako funkcjonalne miejsce do przechowywania butów. Tak więc, nie pozwól, aby ten pomysł odstraszył cię od stworzenia szafy wnękowej w twoim przedpokoju.

Możesz również wybrać lustra jako akcent. Lustra dodają dodatkowe oświetlenie do przedpokojów. Jednak pamiętaj, aby unikać umieszczania ich przed źródłem światła lub w pobliżu okien. Lustra odbijają światło i mogą oślepiać ludzi. Jeśli chcesz mieć naturalne oświetlenie w korytarzu, umieszczenie luster w przeciwległym rogu okna może stworzyć iluzję nowego okna i sprawić, że korytarz będzie wydawał się większy niż jest w rzeczywistości.

Okablowanie

Przed rozpoczęciem okablowania oświetlenia wpuszczanego, dobrym pomysłem jest zrobienie wstępnego układu na papierze. Ten szkic będzie Twoim przewodnikiem podczas pracy nad instalacją oświetlenia wpuszczanego. Jeśli to możliwe, użyj papieru graficznego, aby szkic był bardziej dokładny. Upewnij się, że zawiera on główne treści i wymiary obszaru oświetlenia. Następnie usuń starą oprawę oświetleniową i odłącz kabel NM-B od skrzynki rozdzielczej. Będziesz musiał otworzyć puszkę przyłączeniową światła wpuszczanego. Użyj stripper drutu, aby odsłonić przewody wewnątrz.

Używanie stadniny finder pomoże Ci zlokalizować stadniny ścienne. Będziesz musiał również zaznaczyć, gdzie półki zostaną zamontowane. Można kupić stud finders i poziomów, aby ułatwić to zadanie. Wtedy, dołącza półki wsporniki do ściennych stadnin z kotwami. Można kupić wyszukiwacze stadniny w lokalnym sklepie z narzędziami. Upewnij się, że sprawdzisz z wydziałem budownictwa swojego miasta przed rozpoczęciem procesu instalacji.

Przy instalacji oświetlenia wpuszczanego ważne jest, aby zmierzyć odległość między sufitem a powierzchnią. Zazwyczaj odległość ta wynosi od 1,5 do 3 stóp. Możesz zdecydować się na zainstalowanie regulowanych opraw lub stałych bliżej ścian. Pamiętaj, aby rozmieścić każdą oprawę równomiernie. Nie chcesz, aby zatłoczyć oprawę zbyt dużą ilością światła. Wreszcie, upewnij się, że oświetlenie wpuszczane jest zainstalowane w odpowiedniej odległości od ściany.

Rama szafy jest zbudowana z dwóch 2by-4s. Będziesz potrzebował czterech kawałków, aby stworzyć szafę wnękową. Wysokość jest obliczana przez odjęcie czterech cali od podłogi. Dolny kawałek jest następnie przybity do kawałków wysokości. Następnie, górny kawałek jest przybity do kawałka sufitu. Pamiętaj, aby przymocować ramę do sufitu i legarów podłogowych za pomocą śrub.

Layout

Jeśli chodzi o instalację oświetlenia wpuszczanego w korytarzu, kluczem jest właściwe planowanie. Wiąże się to z badaniami nad właściwym rozstawieniem lamp wpuszczanych. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zawsze możesz poprosić o pomoc profesjonalistę. Pracownicy sklepów z artykułami do domu są również dobrze zorientowani w temacie instalacji oświetlenia wpuszczanego. Oto kilka kroków, które pomogą Ci zaprojektować idealny układ oświetlenia wpuszczanego dla Twojego przedpokoju.

Pomiar długości i szerokości przedpokoju. Jeśli chcesz zainstalować pojedynczą lampę wpuszczaną, możesz skorzystać z podstawowego wzoru. Jeśli chcesz umieścić wiele świateł w jednym rzędzie, zmierz odległość między pierwszym światłem a ścianą. Podziel odległość między sufitem a ścianą przez cztery. Ta odległość pomoże Ci określić prawidłowy odstęp między lampami. Upewnij się, że zainstalujesz tylne wsporniki dla dodatkowego wsparcia.

Przygotuj sufit do instalacji oświetlenia wpuszczanego. Przed okablowaniem lamp wpuszczanych, odłącz istniejącą oprawę oświetleniową. Kabel NM-B musi być prowadzony od źródła zasilania do skrzynki rozdzielczej. Podążaj za ścieżką przewodu do pierwszego otworu. Powtórzyć z drugim otworem. Upewnij się, że dopasowałeś kolory i złożyłeś przewody przed wymianą pokrywy. Możesz użyć ściągacza drutu, aby rozebrać przewody w obudowie światła wpuszczanego.

Instalacja

Instalacja szafy wpuszczanej w korytarzu może być trudnym zadaniem. Głębokość typowej wnęki ściennej wynosi 3 1/2 cala, a standardowy artykuł handlowy mierzy 5 1/2 cala szerokości. Instalować wpuszczać szafę w korytarzu wymaga bumping ściana out nieznacznie i instalować korony formowanie obudowywać półki. Na szczęście istnieje wiele sposobów, aby ten projekt wyglądał stylowo, a jednocześnie był funkcjonalny.

Zanim zaczniesz budować swoją nową szafę, będziesz musiał skonstruować ramę. Używając dwóch 2by-4s, będziesz potrzebował trzech kawałków: dolnego kawałka, kawałka wysokości i kawałka sufitu. Zmierz wysokość pomieszczenia i odejmij od niej cztery cale. Po dokonaniu pomiarów, przybij kawałki ramy do belek ściennych i boków od podłogi do sufitu. Następnie przeszlifuj ramę i pomaluj ją.

Instalacja oświetlenia wpuszczanego jest łatwa i może być wykonana przez majsterkowiczów lub licencjonowanych elektryków. Aby zainstalować oświetlenie, trzeba użyć stud finder, aby upewnić się, że nie uderzył żadnych joists podczas instalacji światła wpuszczanego. Następnie użyj ściągacza drutu, aby przeciąć ścianę gipsową i usunąć istniejące okablowanie. Kiedy jesteś zadowolony z wyglądu swojego światła wpuszczanego, powieś nową oprawę w korytarzu.

Aby zainstalować wpuszczaną szafkę na leki, upewnij się, że wyciąłeś ścianę w dobrej lokalizacji. Ściana powinna być co najmniej 16 cali na środku. Jeśli masz nierówną ścianę, upewnij się, że używasz małej piły ręcznej lub ostrza hacksaw do cięcia przez stadniny. Gdy blokada jest wycięta, użyj kleju budowlanego, aby przymocować szafkę, a następnie przykręć ją na miejsce. Upewnij się, że otwory w szafce pasują do kołków ściennych. Jeśli nie jest to możliwe, użyj kotwic do suchej zabudowy zamiast kołków rozporowych.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top